Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-5.5) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: None
no: Ingen

en: Continue
no: Fortsett

en: Add content
no: Legg til innhold

en: Token
no: Symbol

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Changed
no: Endret

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: Save and continue
no: Lagre og fortsett

en: All messages
no: Alle meldinger

en: All content
no: Alt innhold

en: Errors and warnings
no: Feil og advarsler

en: Error messages to display
no: Feilmeldinger som skal vises

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
no: Det anbefales at nettsteder i produksjonsmiljøer ikke viser noen feil.

en: All messages, with backtrace information
no: Alle meldinger, med tilbakesporings-informasjon

en: The time that the custom block was last edited.
no: Tidspunktet da den egendefinerte blokka sist ble redigert.

en: A brief description of your block.
no: En kort beskrivelse av blokka.
