Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-6.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Changed
cs: Změněno

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Errors and warnings
cs: Chyby a upozornění

en: Error messages to display
cs: Chybové zprávy k zobrazení

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
cs: Je doporučeno, aby stránky běžící v produkčním prostředí nezobrazovaly žádné chybové hlášky.

en: The time that the custom block was last edited.
cs: Čas kdy byl uživatelský blok naposledy upraven.

en: A brief description of your block.
cs: Stručný popis vašeho bloku.
