Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-6.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: None
sk: Žiadne

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: All messages
sk: Všetky správy

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Errors and warnings
sk: Chyby a varovania

en: Error messages to display
sk: Zobraziť chybové správy

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
sk: Odporúča sa nezobrazovať žiadne chyby na stránkach bežiacich v ostrej prevádzke.

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.
