Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-6.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Asc
eo: kreske
