Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-6.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Archive
se: Vuorká

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
