Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-6.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Continue
az: Davam et

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: All messages
az: Bütün mesajlar

en: Errors and warnings
az: Səhvlər və xəbərdarlıqlar

en: Error messages to display
az: Göstəriləcək xəta mesajları

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
az: İstehsal mühitlərində işləyən saytların heç bir səhv göstərməməsi tövsiyə olunur.

en: All messages, with backtrace information
az: Geri izləmə məlumatı ilə bütün mesajlar
