Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-7.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Continue
bs: Nastavi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
