Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-7.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
