Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-8.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Feed
cy: Porth

en: Continue
cy: Parhau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
