Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.10) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Continue
ar: متابعة

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Editor
ar: محرر

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: PHP memory limit
ar: الحد الأقصى لذاكرة PHP

en: All messages
ar: كل الرسائل

en: Errors and warnings
ar: الأخطاء والتحذيرات

en: Error messages to display
ar: رسائل الأخطاء المعروضة

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
ar: ينصح بعدم عرض الأخطاء على موقع في وضع العمل.
