Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.17) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Feed
fi: Syöte

en: Continue
fi: Jatka

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Apply
fi: Käytä

en: Editor
fi: Editori

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: PHP memory limit
fi: PHP:n muistiraja

en: All messages
fi: Kaikki viestit

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: No front page content has been created yet.
fi: Etusivun sisältöä ei ole vielä luotu.

en: Errors and warnings
fi: Virheet ja varoitukset

en: Error messages to display
fi: Näytettävät virheviestit

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
fi: On suositeltavaa että tuotantokäytössä olevat sivustot eivät näytä virheilmoituksia.

en: Master
fi: Isäntä

en: All messages, with backtrace information
fi: Kaikki viestit sisältäen jäljitystiedot

en: All content promoted to the front page.
fi: Kaikki etusivulle nostettu sisältö.
