Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.17) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: All messages
ka: ყველა შეტყობინება
