Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Continue
bg: Продължи

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
