Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.5) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Continue
da: Fortsæt

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Anonymous user
da: Anonym bruger

en: Apply
da: Udfør

en: Authenticated user
da: Godkendt bruger

en: Offset
da: Forskydning

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Frontpage
da: Forside

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: All messages
da: Alle beskeder

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: No front page content has been created yet.
da: Der er ikke blevet oprettet forsideindhold endnu.

en: Errors and warnings
da: Fejl og advarsler

en: Error messages to display
da: Fejlmeddelelser der vises

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
da: Det anbefales at sites i produktionsmiljøer ikke viser fejl.

en: Asc
da: Stigende

en: All messages, with backtrace information
da: Alle meddelelser, med backtrace information

en: All content promoted to the front page.
da: Alt indhold som vises på forsiden.

en: Welcome to [site:name]
da: Velkommen til [site:name]
