Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.5) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Feed
et: Andmevoog

en: Continue
et: Jätka

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Offset
et: Nihe

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: All messages
et: Kõik teated

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Errors and warnings
et: Vead ja hoiatused

en: Error messages to display
et: Kuvatavad veateated

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
et: On soovitatav, et juba avalikel veebilehtedel ei näidata ühtegi veateadet.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: All messages, with backtrace information
et: Kõik teated, sealhulgas vealogi (backtrace)

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]
