Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။
