Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.8) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Feed
jv: Pasokan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: PHP memory limit
jv: Batesan memori PHP

en: All messages
jv: Kabèh pesen

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.

en: Errors and warnings
jv: Kaluputan lan welingan

en: Error messages to display
jv: Pesen kesalahan sing arep ditampilna

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
jv: Banget dianjuraké yén situs sing mlaku nang peralatan produksi ora nampilaké kaluputan manéh.

en: Asc
jv: Urut Maju
