Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.9) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: PHP memory limit
bo: PHP་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན

en: All messages
bo: བརྡ་འཕྲིན་ཡོངས།

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: Errors and warnings
bo: ནོར་འཁྲུལ་དང་ཉེན་བརྡ།

en: Error messages to display
bo: ནོར་འཁྲུལ་བརྡ་འཕྲིན་སྟོན་པ།

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
bo: ཐོན་སྐྱེད་ཁོར་ཡུག་ཏུ་དྲ་ཚིགས་འཁོར་སྐྱོད་བྱས་ཚེ་ནོར་འཁྲུལ་གང་ཡང་སྟོན་མི་དགོས་བར་བྱས་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
