Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Feed
eu: Jarioa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: PHP memory limit
eu: PHP memoria muga

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera
