Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.12) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Continue
km: បន្ត

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: PHP memory limit
km: ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP

en: All messages
km: សារ​ទាំង​អស់

en: Errors and warnings
km: កំហុស និង​ការ​ព្រមាន

en: Error messages to display
km: សារ​កំហុស​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
km: វា​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ថា តំបន់បណ្ដាញ​កំពុង​រត់​លើ​បរិស្ថាន​ផលិតកម្ម​មិន​បង្ហាញ​កំហុស​នោះ​ទេ ។
