Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.13) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Feed
lv: Plūsma

en: Continue
lv: Turpināt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: PHP memory limit
lv: PHP atmiņas limits

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Errors and warnings
lv: Kļūdas un brīdinājumi

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.
