Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.13) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Continue
ms: Teruskan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Anonymous user
ms: Pengguna tanpanama

en: Apply
ms: Pohon

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: PHP memory limit
ms: Had memori PHP

en: All messages
ms: Semua mesej

en: No front page content has been created yet.
ms: Tiada kandungan muka depan yang telah diciptakan buat masa ini.

en: Errors and warnings
ms: Ralat dan amaran

en: Error messages to display
ms: mesej-mesej kesalahan untuk dipaparkan

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
ms: Adalah disyorkan laman yang berjalan dalam persekitaran pengeluaran tidak memaparkan sebarang kesalahan.

en: Asc
ms: Menaik
