Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
