Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Continue
af: Gaan voort

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Master
af: Meester
