Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Continue
bs: Nastavi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
