Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Feed
is: Veita

en: Continue
is: Halda áfram

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Apply
is: Virkja

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: PHP memory limit
is: PHP minnistakmörk
