Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
