Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.7) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Feed
el: Ροή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: PHP memory limit
el: Όριο μνήμης PHP

en: All messages
el: Όλα τα μηνύματα

en: No front page content has been created yet.
el: Δεν έχει δημιουργηθεί ακόμα περιεχόμενο για την αρχική σελίδα.

en: Errors and warnings
el: Σφάλματα και προειδοποιήσεις

en: Error messages to display
el: Μηνύματα σφάλματος που θα εμφανίζονται

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
el: Συνιστάται σε ιστοτόπους σε περιβάλλον production να μην εμφανίζονται καθόλου σφάλματα.

en: Asc
el: Αύξ

en: All messages, with backtrace information
el: Όλα τα μηνύματα, με πληροφορίες backtrace

en: All content promoted to the front page.
el: Όλο το περιεχόμενο που είναι προωθημένο στην αρχική σελίδα.

en: Welcome to [site:name]
el: Καλώς ορίσατε στο [site:name]
