Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Continue
ast: Siguir

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: PHP memory limit
ast: Llimite de memoria de PHP
