Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.8) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Editor
th: แก้ไข

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: PHP memory limit
th: จำกัดหน่วยความจำของ PHP

en: All messages
th: ข้อความทั้งหมด

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Errors and warnings
th: ข้อผิดพลาดและคำเตือน

en: Error messages to display
th: ข้อความแสดงข้อผิดพลาด

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
th: ขอแนะนำให้เว็บไซต์ทำงานบนสภาพแวดล้อมการผลิตไม่แสดงข้อผิดพลาดใด ๆ

en: All messages, with backtrace information
th: ข้อความทั้งหมดที่มีข้อมูลการติดตามย้อนหลัง
