Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.1.9) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Editor
vi: Bộ soạn thảo

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: PHP memory limit
vi: Giới hạn bộ nhớ PHP

en: All messages
vi: Tất cả các thông báo

en: No front page content has been created yet.
vi: Không có nội dung nào được đưa lên trang chủ.

en: Errors and warnings
vi: Lỗi và cảnh báo

en: Error messages to display
vi: Thông báo lỗi sẽ hiển thị

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
vi: Khuyến cáo rằng các trang web đã chạy thật không nên hiển thị bất kỳ lỗi nào.

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
