Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: More
bg: още...

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: blog
bg: Блог

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Blog
bg: Блог

en: Authored on
bg: Написано на

en: Clear
bg: Изчисти

en: Apply
bg: Търси
