Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.9) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: More
fa: بیشتر

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Feed
fa: خوراک

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Layout
fa: آرایش

en: blog
fa: وبلاگ

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Desc
fa: نزولی

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Clear
fa: پاک کردن

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
