Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.9) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Reset
kk: Ысыру

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Blog
kk: Блогі

en: Authored on
kk: Уақыты
