Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.9) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -
