Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Body
cs: Text

en: More
cs: Více

en: Tags
cs: Štítky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.
