Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Body
km: តួ

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
