Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
