Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: More
jv: Lengkapé

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Authored on
jv: Ditulis nang
