Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Layout
az: Şablon

en: Authored on
az: Müəllifi
