Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: More
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Layout
he: פריסה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
