Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: More
lv: Vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Authored on
lv: Sagatavots
