Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: More
pt: Mais

en: Categories
pt: Categorias

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Main Content
pt: Conteúdo Principal

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pt: Conteúdo limitado a @limit caracteres, restam: <strong>@remaining</strong>
