Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Tags
am: መለያዎች

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Clear
am: አጥራ
