Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: More
el: Περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Feed
el: Ροή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: blog
el: ιστολόγιο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
el: Περιεχόμενο που ανήκει σε ένα συγκεκριμένο όρο ταξινόμησης.
