Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: blog
hy: բլոգ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
