Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: blog
mn: блог

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Blog
mn: Блог

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
