Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: More
ms: Lagi

en: Tags
ms: Tag

en: Categories
ms: Kategori

en: Reset
ms: Set semula

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Filter
ms: Tapis

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
