Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: More
nl: Meer

en: Tags
nl: Labels

en: Categories
nl: Categorieën

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Layout
nl: Lay-out

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Asc
nl: Oplopend

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm
