Varbase Blog (Corporate Blog) (10.1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Reset
sq: Rifillo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: blog
sq: ditari

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Blog
sq: Ditari

en: Authored on
sq: Krijuar më
